خرید پوشاک ترکیه

آموزش شنای کرال پشت توسط دیوید مارش


شماره مجوز:14532680/85

آموزش شنای کرال پشت « توسط David March سر مربی Mecklenburg Aquatic Club کارولینای شمالی 8 بار مربی سال - 12 بار قهرمانی دانشگاه Auburn و 2 بار مربی المپیک و اجرا توسط Kim Brackin سرمربی تیم شنای دانشگاه Texas و سرمربی سابق دانشگاه Auburn »

« دیوید مارش این فیلم آموزشی را نیز با نمایش شنای کامل از شناگران آمریکایی شروع می کند. و با خلاصه ای از جزییات شنای کرال پشت با ادامه برنامه همراه می شود.

در قسمت دوم کیم برکین 20 بخش و شاخه را در یک پروسه از ابتدا تا به کمال رساندن شنای کرال پشت شروع می کند و با چگونگی قرار دادن بدن در یک حالت ایده ال برای کرال پشت مراحل را آغاز می نماید.

براکین پروسه ها را در داخل استخر با نشان دادن موقعیت بدنی و نحوه پازدن معرفی می کند. او در این مراحل چگونگی جابه جایی و حرکت صحیح دست از زیر بدن و نیز برگشت دست به حالت اول و چگونگی چرخش کتف ها را توضیح می دهد.

او نشان می دهد چگونه یک شناگر می تواند میزان سرعتش را اندازه گیری نماید و نیز چگونه تمرین کند تا بتواند به آرزوی قهرمانی در شنای سرعت دست یابد.

قسمت 4: این قسمت استراتژی برای پا دلفینی صحیح و تغیر حالت در شنای کرال پشت می باشد .

قسمت 5: برکین آموزشهایی که در بخش های قبلی داده شده مرور میکند. در قسمت ششم مربی مارش شنای کرال پشت را با جزییات توصیف می کند و نحوه پایین آوردن رکورد را توضیح می دهد.

در این ویدئو نیز مارش با کمک نرم افزار قسمتهای مختلف حرکات در شنا را آنالیز می نماید و مانند ویدئو های قبلی اش کیفیت بالا ی فیلم و فیلمبرداری فوق العاده از زیر آب این ویدئو را نیز ممتاز می کند. »

« مدت زمان فیلم 57 دقیقه - محصول 2004 - زبان اصلی »

بازديد: 0

مشخصات آگهي

ايميل: ايميل
لينك: http://www.payamsara.com/irbiz.php?vendors=51080710&id=317
آدرس: http://www.payamsara.com/irbiz.php?vendors=51080710&id=317
تاریخ ثبت آگهی: دوشنبه 08 خرداد 1391
منبع: منبعخرید پوشاک ترکیه