خرید پوشاک ترکیه

سریال دوران کهن دوبله اورجینال


شماره مجوز:85/96910305

اگر از طرفداران تصاویر به شدت تخیلی، رویایی می باشید و بدتان نمی آید با المان های تابلوی فیلم های تخیلی آشنا شوید و بدتان نمی آید حیوانات عجیب و غریب با شکل و شمایلی چندش آور را ببینید بد نیست این سریال را حتما ببینید.

اداستان با حمله موجودات ماقبل تاریخ به انگلستان آغاز می‌شود.قهرمانان داستان نیز تعدادی دانشمند هستند که می‌خواهند مشکل را حل کنند.

سریال دوران کهن Primeval محصول ۲۰۰۷ انگلستان است. آدرین‌هاجز و تیم هینز که تجربه ساخت مستند همراه با دایناسور‌ها را در شبکه بی.بی.سی داشتند تصمیم به ساخت سریال داستانی دوران کهن گرفتند.

شخصیت‌های اصلی این سریال ۵ دانشمند هستند که در مورد ظهور مجددا موجودات ماقبل تاریخ در سراسر انگلستان تحقیق می‌کنند.پروفسور نیک کاتر که داگلاس‌هانسل نقش اصلی آن را بازی می‌کند استاد پالیاتالوژی یا علم مطالعه زندگی موجودات ماقبل تاریخ است. او می‌خواهد همسرش هلن را پیدا کند. هلن ۸سال پیش در حال تحقیق در جنگل‌های دین ناپدید شده است. در اصل، داستان با ماجرای پیچیده گم شدن هلن آغاز می‌شود. البته این ماجرا کشش چندانی نداشت تا بیننده را بتواند چند قسمت دنبال خود بکشد.به همین دلیل گره داستان تا قسمت سوم سری اول گشوده شد.

سریال دوران کهن را باید چیزی میان فیلم پارک ژوراسیک و سریال جاسوسان (Spooks) دانست. کیفیت جلوه‌های ویژه در این سریال اگرچه در حد عالی نیست، اما برای یک سریال تلویزیونی قابل‌قبول است. این سریال نخستین‌بار در ۱۰ فوریه ۲۰۰۷ در انگلستان پخش شد و از آن زمان چهره‌ای بین‌المللی پیدا کرد. سری اول و دوم این سریال حدود ۲۵ درصد بیننده داشت که در نوع خود رکوردی محسوب می‌شد. در ۹ آگوست ۲۰۰۹ نیز پخش این سریال از شبکه بی.بی.سی آمریکا آغاز شد و این در حالی بود که مطبوعات آمریکا پیش از آن با نقد مثبت به استقبال این سریال رفته بودند. سری اول این سریال تنها ۶ قسمت بود. سری دوم که زمان آن بیشتر بود در ۷ قسمت ساخته شد. سری سوم نیز که برای پخش آماده می‌شود در ۱۰‌‌قسمت تهیه شده است.

نگاه مطبوعات انگلستان و آمریکا در کل نگاه مثبتی به این سریال بود. مطبوعات انگلستان این سریال را با سریال دکتر هو (Doctor Who) مقایسه کردند. این مقایسه از آن جهت انجام شد که هر دو سریال در قالب داستان سفر به زمان ساخته شده‌اند؛ هرچند تهیه‌کنندگان سریال دوران کهن این مقایسه را رد می‌کنند.

دوستی با جانوران ماقبل تاریخ

آدرین‌هاجز از خالقان اصلی سریال است که ده‌ها سال تجربه کار در شبکه‌های تلویزیون انگلستان را دارد و بیشتر در ساخت سریال‌های داستانی دست داشته است. تیم هینز نیز تجربه همکاری با پروژه‌های بزرگ سریال‌سازی را دارد. او یکی از خالقان مستند همگام با دایناسور‌ها بود.این مستند که از کانال‌های معتبر دیسکاوری و هیستوری نیز پخش شد، با کمک تصاویر سه‌بعدی رایانه‌ای حیات موجودات ماقبل تاریخ را به تصویر کشید برای به تصویر کشیدن موجودات پیش از تاریخ در این سریال از جدید‌ترین نظرات جانورشناسان و دانشمندان استفاده شد. موجوداتی که در این سریال ظاهر می‌شوند، ظاهرا از تونل زمان عبور می‌کنند. آدرین هاجز در مصاحبه‌ای که درباره سریال سرزمین کهن و سری سوم این سریال با او شده گفته است:

قرار بود سری سوم در ۱۰ قسمت ساخته شود. می‌دانستیم که می‌توانیم به اندازه کافی در لوکیشن‌های مختلف فیلمبرداری کنیم. با توجه به این‌که همه این موجودات از موزه بریتانیا بیرون می‌آیند فرصت خوبی بود تا ما به اسطوره‌شناسی بپردازیم و اسطوره‌ها را نیز وارد داستان کنیم. برای ساخت سریالی چون دوران کهن تازه نگهداشتن سریال کار چندان ساده‌ای نیست. این‌که یک موجود ماقبل تاریخ وارد دنیای امروز شود و به مردم حمله کند و میان مردم بگردد، موضوعی نیست که بتوان آن را تا چند قسمت ادامه داد. اگر در چنین داستانی نتوانیم تغییرات جانبی ایجاد کنیم موفق نخواهیم شد. در یک سریال ۱۰ قسمتی شما براحتی قادر خواهید بود به ۲ یا ۳ داستان در طول سریال بپردازید.ما نیز دقیقا همین کار را کردیم.

او درباره سریال چنین توضیح داده است:

سریال دوران کهن را باید چیزی میان فیلم پارک ژوراسیک و سریال جاسوسان دانست. کیفیت جلوه‌های ویژه در این سریال اگرچه در حد عالی نیست اما قابل قبول استآدرین هاجز در پاسخ به این پرسش که آیا در نوشتن فیلمنامه همکاری داشته است یا خیر، ‌گفته است: سیناپس هیچ قسمتی از سریال را من ننوشتم، ‌اما ویرایش نهایی فیلمنامه‌‌ها من بود. در برخی قسمت‌ها من بازنویسی فیلمنامه را با توجه به موقعیت آن ا


...
...
...
- سریال دوران کهن در سال ۲۰۰۸ نامزد دریافت جایزه بهترین سریال و بهترین جلوه‌های ویژه از مجموع جوایز بافتا شد.

- در آوریل امسال مطبوعات از قرار داد ساخت فیلم دوران کهن میان استودیوی برادران وارنر با ایمپاسیبل پیکچرز کمپانی سازنده سریال دوران کهن خبر دادند. گفته شده که جمعی از بازیگران انگلیسی در این فیلم نقش اصلی را بازی خواهند کرد.

- هزینه ساخت این سریال مبلغی غیرمتعارف است. در حالی‌که در انگلستان به طور متوسط برای ساخت یک سریال داستانی دقیقه‌ای حدود ۵۰ میلیون پوند هزینه می‌شود برای ساخت این سریال دقیقه‌ای یک میلیون پوند هزینه شد.

بازديد: 0

مشخصات آگهي

ايميل: ايميل
لينك: http://www.payamsara.com/irbiz.php?vendors=51080709&id=250
آدرس: http://www.payamsara.com/irbiz.php?vendors=51080709&id=250
تاریخ ثبت آگهی: دوشنبه 08 خرداد 1391
منبع: منبعخرید پوشاک ترکیه