خرید پوشاک ترکیه

آموزش جامع شنا - دارای مجوز


شما فقط با گذراندن چندين مرحله با استفاده از متدي ويژه, خواهيد توانست انواع شناها را ياد بگيريد حرکات کليدي که به شما امکان شنا کردن را مي دهند آنقدر ساده و آسان هستند که با چند ساعت تمرين قابل فراگيري هستند با استفاده از تمرين هاي ويژه اي که شيوه هاي اصلي شنا کردن را به شما مي آموزد شما خواهيد توانست بهتر , سريعتر و به طرز موثرانه تري شنا کردن را ياد بگيريد ما در اين نرم افزار آموزشي به شما چهار نوع شنا کردن را آموزش مي دهيم که عبارتند از:
شناي پروانه
شناي قورباغه
شناي کرال پشت
شناي آزاد
هر نوع شنا شامل چندين تمرين جداگانه است که با موفقيت در هر کدام از آن تمرين ها شما مي توانيد به مرحله بعد برويد ما در هر تمرين نکات کليدي ساده اي به شما آموزش مي دهيم تا بتوانيد روال پيشرفت کاري خود را تشخيص دهيد.

فوائد ورزش شنا:
علي رغم سبکي بدن در آب, شنا ورزشي سنگين به شمار مي رودو تمام عضلات اصلي بدن را به حرکت در مي اورد. شناي کرال سينه, قورباغه و کرال پشت تقريبا از تمام عضلات اصلي بدن- شکم, عضلات دوسر و سه سر,سرين, عضلات پشت ران و چهار سر- استفاده مي کنند.
شنا علاوه بر استفاده از گروه هاي متعدد ماهيچه ها , موجب انعطاف پذيري و حفظ نرمي مفاصل به خصوص در ناحيه لگن, گردن, شانه و دست و پا ميشود. شنا در دسته ورزشهاي ايروبيک - هوازي - قرار دارد زيرا چند دور شنا بيش از سه دقيقه زمان ميبرد و مقدار مصرف اکسيژن عضلات بسيار زياد است.
از مزاياي ديگر شنا ميتوان به کاهش فشار خون اشاره کرد که به نوبه خود موجب کاهش خطر سکته قلبي مي شود. اين ورزش توان قلب را بالا برده و ميزان خون پمپ شده به بدن را افزايش ميدهد و همچنين با افزايش جريان خون در ريه , موجب سوخت کالري بيشتر ميشود.
بنابرگزارش کارشناسان , ورزش هاي آبي داراي مزاياي جسمي , اجتماعي و روحي متعددي هستند.
که تعدادي از آنها بدين قرارند:
بهبود يافتن قدرت و انعطاف پذيري بدن
استقامت و تعادل عضلاني بهتر(به همين دليل بسياري از ورزشکاران حرفه اي در رشته هاي ديگر, به تمرينات آبي هم ميپردازند)
توان بخشي درماني براي عضلات مستهلک و آسيب ديده و بهبود از تصادفات و آسيب هاي بدني
قلب قدرتمند
تناسب اندام
بهبود جريان خون
کنترل وزن
از بين رفتن اضطراب و تنشهاي روحي
افزايش انرژي
تاثير شنا بر سلامتي :
تأثير مثبت فراوانى كه چند مرتبه شنا در طول يا عرض استخر بر سلامت ما مى گذارد باوركردنى نيست ، همچنين تأثير مثبت ورزش بر سلامت روحى و جسمى ما غير قابل انكار است. در اين ميان بهترين حالت ، زمانى است كه شما برنامه ورزشى خاصى كه متناسب با شيوه زندگى ، علايق و شرايط جسمي تان باشد برگزينيد زيرا ورزش كارى است كه بايد از آن لذت ببريد . شنا نه تنها موجب طراوت و شادابى مى شود ، بلكه مى تواند تأثيرى معجزه آسايي بر جسم و از بين بردن چربي اضافه بگذارد . شنا سلامت را بهبود بخشيده و موجب تناسب تمام بدن مى شود و قدرت ، استقامت و انعطاف آن را تقويت مى كند .

نوع محتوا: آموزشی
نوع محصول: نرم افزار
ارسال به روی: DVD
قابلیت پخش به روی: کامپیوتر

شماره مجوز: 155/89083

بازديد: 0

مشخصات آگهي

ايميل: ايميل
لينك: http://www.payamsara.com/irbiz.php?vendors=28010062&id=50
آدرس: http://www.payamsara.com/irbiz.php?vendors=28010062&id=50
تاریخ ثبت آگهی: دوشنبه 08 خرداد 1391
منبع: منبعخرید پوشاک ترکیه