خرید پوشاک ترکیه

بهترین هدیه برای خانمها مخصوص عید ها و مناسبتیک بسته ویژه به عنوان بهترین هدیه به خانم ها آماده کرده ایم که شامل:
1- ساعت رومیزی LOVE: یک ساعت شیک مخصوص هدیه است که هم قاب عکس است هم ساعت و هم تبدیل به قلب می شود!

2- ست خودکار classic: این ست بهترین هدیه برای دختران و خانمها است. یک خودکار فانتزی شیک به همراه ماشین حساب در یک جعبه نقره ای کادویی.

3- خودکار نامرئی: خودکار جادویی اصل به عنوان بهترین هدیه برای دوست است که علاوه بر خودکار نامرئی دارای نور تشخیص اسکناس نیز می باشد و برای نوشتن پیام های مخفی، خودکار پیام های عاشقانه و خودکار تاتو نامرئی به کار می رود.


شما این 3 هدیه زیبا و ارزشمند را در یک پک به قیمت حراج 16 هزار تومان دریافت می کنید که اگر بخواهید تک تک تهیه کنید بیش از 2 برابر خواهد شد.

می توانید این بسته هدیه را به در منزل کسی که دوستش دارید و می خواهید بهترین هدیه عید را به وی بدهید بفرستید


**** نحوه دریافت این بسته هدیه شیک و زیبا: ***

می توانید به شماره 09173012343 آقای خزاعی تماس حاصل کنید

یا به سایت www.niazshop.ir بروید و در قسمت جستجوی محصولات نام \"هدیه\" را جستجو کنید و فرم خرید پستی را پر کنید و درب منزل دریافت کنید، سپس مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید
بهترین هدیه برای خانمها , بهترین هدیه برای خانم ها , بهترین هدیه برای زن , بهترین هدیه برای دختر , بهترین هدیه برای دختران , بهترین هدیه برای عید امسال , بهترین هدیه عید 91 , بهترین کادو عید امسال , بهترین کادو عید 91 , بهترین هدیه نوروز , بهترین کادو نوروز , جدیدترین هدیه برای عید , زیباترین هدیه برای عید , هدیه مخصوص عید 91 , عید مخصوص نوروز امسال , بهترین کادو برای عید , بهترین کادو برای خانم ها , بهترین کادو برای زن , بهترین کادو برای دختر , بهترین کادو برای دختران

بازديد: 24

مشخصات آگهي

ايميل: ايميل
تلفن: 09173012343
قيمت: 16000
موقعيت: تهران
تاریخ ثبت آگهی: یکشنبه 09 بهمن 1390
منبع: منبعخرید پوشاک ترکیه