خرید پوشاک ترکیه

آموزشهای مهارتهای هفتگانهICDL


بخش اول : مفاهیم اولیه و بنیادین IT
بخش دوم: توانای به کارگیری کامپیوتر و پرونده ها
بخش سوم: آشنایی با پوشه ها و فایلها
بخش چهارم: آشنایی با اینترنت
بخش پنجم: آشنایی با نرم افزار مشاهده وب
این مجموعه جهت یادگیری مطالب پایه کار با کامییوتر و اینترنت می باشد این مجموعه را به آنهایی که در اول راه یادگیری کامپیوتر و مخصوصا یادگیری مطالب مربوط به ICDL می باشند، توصیه می کنیم.

‬مخفف� International Computer Driving License� به معنای گواهی نامه بین‌المللی كاربری كامپیوتر است. در سال ۱۹۹۴ ‬كشور فنلاند، از جمله كشورهای پبشرفته در گزینش فناوری اطلاعات و ارتباطات موفق به‌ارایه گواهی نامه كاربری كامپیوتر ICDL ‬شد.
در سال ۱۹۹۵ ‬انجمن جوامع انفورماتیك اروپا CEPIS ‬یك گروه ویژه تحت حمایت مالی اتحادیه اروپا ایجاد كرد كه هدف آن، دستیابی به روشی برای ارتقای سطح مهارتهایIT ‬در سراسر اروپا بود. این گروه ویژه در سال� ۱۹۹۵� و اوایل ۱۹۹۶‬میلادی ، آزمون‌های آزمایشی برگزار كردند تا اینكه سرانجام در آگوست ۱۹۹۶‬ گواهینامه اروپایی راهبری كامپیوتر ECDL ‬در سوئد ارایه و به تدریج در سراسر اروپا و سپس در سطح بین‌المللی مطرح شد.

برنامه� ECDL/ICDL� توسط بنیاد� ECDL-F/ECDL� در سطح جهانی اداره مي‌شود.

این بنیاد كه در سال� ۱۹۹۷� تاسیس شد، سازمانی غیر انتفاعی است كه وظیفه آن بهبود، گسترش و تصدیق مهارتهای كامپیوتری و دانش IT است. در سال ۱۹۹۸‬ هجده ‌كشور به این گروه پیوستند. گواهینامه کاربری کامپیوتر (ECDL, European Computer Driving Licence) یک برنامه هدایت جهانی جهت عموم مردم در کسب مهارتهای لازم برای کاربری کار با کامپیوتر می باشد. این گواهینامه در خارج از اروپا با نام (ICDL, International Computer Driving Licence) شناخته میشود. ECDL/ICDL به عنوان یک معیار بین المللی در ارزشیابی مهارتهای کاربر، در کار با کامپیوتر در سراسر جهان شناخته شده و گواهینامه ECDL/ICDL مدرکی معتبر ومهم و مورد تایید دولتها، سازمانهای بین المللی و شرکتهای مشابه می باشد.

بنیاد ICDL ایران نیز در حدود 10 سال پیش فعالیت خود را در کشور آغاز نموده است. این بنیاد در حقیقت زیر مجموعه ای از وزارت آموزش و پرورش به حساب آمده و توسط سازمان پژوهش و برنامه ریزی این وزارتخانه اداره میگردد. تمامی مدارک ارائه شده توسط این بنیاد در کنار بهره مندی از اعتبار بین المللی، از اعتبار رسمی داخل کشور نیز برخوردار میباشند؛ تمامی این مدارک با امضاء جناب آقای حمید رضا کفاش معاونت فناوری ارتباطات و اطلاعات آموزشی وزارت آموزش و پرورش مورد تایید داخلی قرار میگیرند.
در 5 سی دی

بازديد: 12

مشخصات آگهي

ايميل: ايميل
لينك: http://www.payamsara.com/irbiz.php?vendors=51080622&id=23&AdsID=19971
آدرس: http://www.payamsara.com/irbiz.php?vendors=51080622&id=23&AdsID=19971
تاریخ ثبت آگهی: پنجشنبه 16 دی 1389
منبع: منبعخرید پوشاک ترکیه