خرید پوشاک ترکیه

کامپیوتر پرتابل MC75


شرکت کارنما رایانه ارائه می کند :
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
شرکت کارنما رایانه با داشتن نمایندگی رسمی
تجهیزات شناسایی خودکار
از برندهای معتبر دنیا :
Zebra
Honeywell
Intermec
LXE
Motorola - Symbol
فروش و خدمات پس از فروش محصولات مذکور را در ایران ارائه مینماید. طراحی و پیاده سازی نرم افرازهای سفارش مشتری ، طراحی سیستم ها
و ارائه راهکارهای شناسایی و ردیابی اطلاعات ، عمده فعالیت بخش شناسایی خودکار این شرکت است.
از نرم افزارهای تولیدی این شرکت همراه با راهکارهای کاربردی و اجرایی آن:
- نرم افزار دارا (مدیریت اموال و دارایی های ثابت مبتنی بر بارکد)
- نرم افزار کارنماد (مدیریت جامع خدمات و پشتیبانی فنی)
- سیستم جامع لیبلینگ و ثبت اطلاعات محصول
- انبارهای سریالی مبتنی بر بارکد و RFID
- سیستم ردیابی محصول در جریان ساخت
- نرم افزار کنتورخوانی
- سیستم های فروشگاهی مبتنی بر بارکد
- سیستم فروش (پخش مویرگی)
مهم نیست کارکنان شما برای انجام کاربه چه چیز نیاز دارند ، Motorola MC75 یک یاری رسان دیجیتال جهانی است که همه ویژگی های عملیاتی لازم جهت کاربرد بهینه را فراهم مینماید.
MC75 ، استاندارد کامپیوتر پرتابل EDA را بار دیگر تعریف می کند ، با امکانات خوب صوتی ، انتقال اطلاعات ، GPS و ویژگی های مهم و بی نظیر دیگر همزمان در یک دستگاه. کاربران آن از امکانات شبکه جهانی 3G همراه با GPS پیشرفته با حساسیت چند برابر و قابلیت ردیابی فوق العاده لذت می برند.اسکنر بارکد یک بعدی و دو بعدی ، دوربین رنگی با دقت بالا ، LAN,WPANٌW ، WWAN و قابلیت اتصال IrDA همه در یک دستگاه خلاصه شده است.
هنگامی که به یک کاربرد تجاری می رسیم ، MC75 می درخشد.پهنای باند قوی 3G با به روزترین روش محاسباتی پرتابل ترکیب می شود و بالاترین قدرت پردازش لازم برای کاربردهای تجاری و مجازی را به صورت صوتی و تصویری فراهم می نماید.
MC75 ، قابل ارتقاء است ، یک MicroSD slot در دسترس کاربر ، حافظه بیشتر و کارایی بالاتر را میسر می سازد تا پاسخگوی همه نیازهای تجاری شما باشد.از کاربردهای فروش و مدیریت گرفته تا کاربردهای امنیتی و محافظتی ، همه این قابلیت ها کارایی دستگاه را در محیط های کاری مختلف در هر زمان فراهم می نماید. بالاترین مزیت آن بازگشت این سرمایه گذاری است.
MC75 ، مبتنی بر 3G ایجاد یک استاندارد جهانی را با کاهش پیچیدگی های کاربری فراهم می نمایدکه نیازهای راهکارهای شناسایی و ردیابی را به صورت پرتابل درخود جمع نموده است و با ایجاد یک پلتفرم ثابت نیاز به استفاده از سیستم عامل های مختلف را رفع نموده است . به علاوه کاربر برای آنکه قادر باشد چندین کار را در آن واحد به انجام رساند ، به جای استفاده از چند دستگاه هم

بازديد: 22

مشخصات آگهي

ايميل: ايميل
تلفن: 88100202
موقعيت: تهران
آدرس: میدان آرژانتین - خ بخارست - بخارست 9 - پلاک 4 طبقه دوم
تاریخ ثبت آگهی: چهارشنبه 20 اردیبهشت 1391
منبع: منبعخرید پوشاک ترکیه